Bogna Kwiatkowska, jestem psychologiem oraz dyplomowanym psychodietetykiem, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Wrocławiu. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych w dziedzinie Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej. W swojej pracy łącze wiedzę psychologiczna z wiedzą na temat żywienia człowieka. Uczestniczę w konferencjach, warsztatach na temat zdrowego stylu życia.

Psychodietetyka jest dziedziną nauki, która powstała na podstawie wiedzy z kilku obszarów naukowych m.in. psychologii, dietetyki, medycyny. Dziedzina ta skupia się przede wszystkim na roli czynników psychologicznych w procesie zmiany nawyków żywieniowych, utraty kilogramów oraz pojawiających się trudności w utrzymywaniu prawidłowej wagi ciała.

Psychodietetyk to specjalista, którego zadaniem jest przede wszystkim pomoc w osiągnięciu zamierzonych celów – od wyjaśnienia psychologicznych mechanizmów prowadzących do problemów z utrzymaniem prawidłowej masy ciała; przez pracę nad motywacją, obrazem siebie, samooceną; po wspomaganie w procesie zmiany nawyków żywieniowych oraz edukację prozdrowotną.

Wizyta u psychodietetyka skierowana jest w głównej mierze do osób które:

chcą lub potrzebują zmiany dotychczasowego żywienia

brakuje im motywacji do zmiany nawyków żywieniowych

borykają się z niską samooceną

cierpią na zaburzenia odżywiania, tracą kontrolę na ilością spożywanego jedzenia

nie potrafią wprowadzić zasad żywieniowych u swoich dzieci

są zmęczone licznymi dietami, które nie przynoszą pożądanych rezultatów

Cennik :

Pierwsza wizyta ma charakter konsultacyjny i trwa 30 min służy identyfikacji problemu i zaproponowaniu odpowiedniej formy pomocy.

wizyta psychodietetyczna 80 zł ( czas trwania 50 min )

wizyta konsultacyjna 50 zł ( czas trwania 30min)


Zachęcam firmy, instytucje szkolne oraz przedszkola do nawiązania Współpracy.

Kontakt : Bogna Kwiatkowska 501-236-326